Hakkımızda1988 yılından bu yana Koç-Sistem, Arçelik, Vakko, Beğendik, Özdilek, Koç-Allianz, TPAO, Lebib Yalkın, Galatasaray Spor Kulübü gibi kurumlara yazılım sektöründe profesyonel anlamda projelerde yer alan ekibimiz, ihtiyaçlar doğrultusunda 2000 yılından 2005 yılına kadar veritabanlarına yönelik "ProGen" (Program kaynak kodu üreteci – Program Generator) projesi üzerinde çalışmıştır.

2003 Haziran ayından itibaren ProGen ile üretilen kaynak kodlar sayesinde bir çok proje kısa sürede hazırlanmıştır. İnsan Kaynakları ve Yönetim sistesi, Hukuksal Takip uygulaması, ERP çözümleri başlıcalarıdır.

2002 tarihinde İnsan Kaynakları Yönetim ve Eğitim Sistemi, Denizbank İK bünyesinde kullanılmaya başlanmıştır. Bu uygulama içinde sisteme entegre olan web tabanlı ORGANİZASYON ŞEMASI uygulamamız daha sonra Bilin-Humanist İK yazılımına da entegre edilmiştir.

DynamicQuery Raporlama Çözümümüz ile 2005 yılı içinde; BİLİN Yazılım ve Bilişim Danışmanlığı Ltd.Şti. , HUMANIST İnsan Kaynakları uygulamasına entegre edilmiştir. Bu sayede hem güvenlik katmanı hem de tüm veritabanının raporlanması sağlanmıştır.

2008 yılı içinde ortaklık yapısının değişmesi nedeni ile yeni ticari unvanı ile ürünlere ait ek geliştirme çalışmaları ile yeni versiyonlar hazırlanmıştır. Mevcut müşterilere hizmetler bu oluşum içinde verilmeye devam edilmektedir.

  Ürünlerin tarihçesi

 • 1991-2002

  Genel amaçlı rapor, ilk versiyon Cobol ile hazırlanmış olup, MsDOS, BTOS-CTOS ve Unix işletim sistemlerinde başarı ile çalışmıştır. Özel yazılan birçok projede kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde entegrasyonla projenin bir parçası gibi çalışmıştır.

 • 2002-2004

  ASP ile geliştirilen ProGen yazılım üretecinin rapor yardımcısı olarak kullanılmıştır. Hazırlanan uygulamalara ait modüller için farklı kaynak-kodlarla üretilen uygulama, kullanıcıların esnek rapor hazırlamasını sağlamıştır.

 • 2002

  İnsan Kaynakları yazılımız içinde standart Organizasyon Şeması uygulamamız geliştirilmiştir. Uygulamanın en büyük özelliği canlı veritabanı bilgilerini kullanmasıdır.

 • 2004-2005

  DynamicQuery adı ile ASP ve VB-DLL mimarisi ile tek yazılımla birden fazla projeye hizmet verecek şekilde yeniden tasarlanmıştır. Server-Client yapısına dönüştürülmüştür.

 • 2005-2009

  DynamicQuery ASP.NET 2.0 mimarisine uygun değişiklikler yapılmış ve yeni teknolojinin imkanları kullanılmıştır. Veritabanı bağlantısı ve kullanım yöntemleri geliştirilmiştir. Yeni rapor teknikleri ile özellikleri artırılmış ve “shape” raporlama yöntemi eklenmiştir.

 • 2009

  Organizasyon Şeması uygulamamız yeni teknolojiye göre yeniden tasarlanmış ve yeni özellikler eklenmiştir.

 • 2009-2014

  Yeni adı DynamicQuery ile ASP.NET 3.5 AJAX teknolojisi ile yeniden kodlanmış ve tasarımı değiştirilmiştir. Kullanıcılara daha kolay raporlama hizmeti vermek amacıyla arayüzü tamamen değiştirilmiş ve alt yapısı SQL sorgu lisanını daha güçlü kullanacak hale getirilmiştir. Rapor sonuçlarının istenilen ortama alınabildiği Dynamic3, raporlayacağı verilere tek sorgu ile ulaşmak ve SQL-Server performansını kullanmak için yeni bir mimari kullanmaya başlamıştır. Yeni görsel özellikler ile desteklenmiş olan Dynamic, kullanıcıların kolay rapor tasarlayabilmeleri amacıyla IE içinde tut-taşı özelliği kullanmaktadır.

 • 2014

  Organizasyon Şeması ve DynamicQuery raporlama yazılımızın yeni versiyonları hazırlanmıştır.

 • 2014

  Organizasyon Şeması'nın her türden İnsan Kaynakları yazılımına entegre olabilmesi için Universal Entegrasyon modülü geliştirilmiştir.

İletişim Bilgileri

Bilgi için
Satış, teknik bilgi ve danışma için e-posta adresimiz
bilgi@ispir.com

Newsletter
Ürünler hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için haber-listesine kayıt olabilirsiniz
bilgi@ispir.com

Adresimiz
İspir Yazılım Hizmetleri
Tic. Ltd. Şti.
İYTE Merkez Kampüs,
Teknoloji Geliştirme Bölgesi
A8 Blok No:3
Urla 35430 İZMİR
Telefon:
(232) 483 2230

dinamik rapor,dinamik raporlamahumanist,humanist İK,humanist rapor,bilin,DynamicQuery,netsis rapor,eta rapor,likom rapor,logo rapor,raporlama,rapor,çözüm,araç,raporlama çözümü,dynamic reporting,dynamic report,query,DynamicQuery,dynamic sql query, dinamik rapor,dinamik raporlamahumanist,humanist İK,humanist rapor,bilin,DynamicQuery,netsis rapor,eta rapor,likom rapor,logo rapor,raporlama,rapor,çözüm,araç,raporlama çözümü,dynamic reporting,dynamic report,query,DynamicQuery,dynamic sql query