Haberler
Organizasyon Şeması'na Universal Entegrasyon modülü eklendi

2014 Kasım
www.OrganizasyonSemasi.com sitesinde detaylı bilgisi verilen uygulamaya her türlü İnsan Kaynakları yazılımına entegre olabilmesi için "Universal Entegrasyon" modülü geliştirildi. Bu sayede yerli ya da yabancı IK yazılımlarının bünyesinde organizasyonel bağlantı bilgisinin bulunması canlı şema çizimi için yeterli olacak.


İYTE İZTEKGEB ofisimizdeyiz

2013 Şubat
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü kampüsünde yer alan İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesinde A8 binasına taşındık.

Cebit, Gelecek bilişimle gelecek !

2012 Cebit, İzmir Ticaret Odası şemsiye standı altında DynamicQuery raporlama ve Organizasyon Şeması uygulamaları tanıtıldı.


29 Kasım – 2 Aralık 2012
Avrasya'nın bir numaralı Bilişim, Teknoloji ve İletişim Platformu CeBIT Bilişim Eurasia ve CeBIT Sinerji Zirvesi Bilişim Dünyasını bir kez daha buluşturmaya hazırlanıyor.

CeBIT Bilişim Eurasia, Avrasya bölgesindeki bilişim firmalarının yanı sıra işinde bilişimi kullanan tüm dikey sektör firmalarını, kamu kurumlarını ve medya kuruluşlarını aynı çatı altında buluşturuyor.

Makine, tekstil, lojistik, turizm, eğitim, sağlık gibi dikey sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için CeBIT Bilişim Eurasia, karlılığı maksimize etmek, maliyetleri düşürme ve risk yönetimi açısından en doğru platform.Organizasyon Şeması'nın yeni versiyonu

2010 Haziran
IK Organizasyon yapınızın gösterimi, baskılarının yapılması, Simülasyon modülü sayesinde planlamalarını yapabileceğiniz, Norm bilgisi ve diğer demografik raporların eklenebildiği, Performans veya Hedef sisteminize entegre bir üründür.


Alsancak ofisimizdeyiz

2009 Eylül
Yeni şirketimizin kuruluşu tamamlandı ve yeni ofisimiz Alsancak-İzmir'de hizmete açıldı.

DynamicQuery'de yeni versiyon

2009 Eylül
Son bir yıldır çalışmaları süren Raporlama Çözümümüz, DynamicQuery 2.7 versiyon satışa sunuldu. 2009 sonunda 3.0 versiyonun satışa sunulması için testler devam etmekte

Yeni web sitemiz

2009 Eylül
www.ispir.com web adresi altında, şirket profilinin, ürünlerin, hizmet ve teknolojinin tanıtıldığı yeni web sitemiz yayına başladı.

DynamicQuery.Net

2009 Eylül
Sadece DynamicQuery 2.7 ve 3.0 Raporlama Çözümünün tanıtıldığı www.dynamicquery.net için çalışmalarımız devam etmektedir.

LOGO kullanıcılarına süpriz !

2009 Eylül
DynamicQuery ile LOGO paket programına ait veritabanı içinde birden fazla şirket bilgisinin ve birden fazla dönemin aynı anda raporlanması için yeni bir eklenti geliştirildi. Bu konu ile ilgili detay bilgiyi Çözümler başlığı altında LOGO sayfasından edinebilirsiniz.

ETA veritabanına relation !

2009 Eylül
DynamicQuery ile ETA paket programına ait veritabanı içinde tasarım aşamasında eklenmeyen relationlar yerine mantıksal relation tanımlama imkanı hazırlandı. Bu sayede ETA kullanıcıları veritabanlarındaki tüm tabloları raporlayabilecekler. Bu konu ile ilgili detay bilgiyi Çözümler başlığı altında ETA sayfasından edinebilirsiniz.

Likom ek sahalar?

2009 Eylül
Likom paket programına ait veritabanı içinde ek sahaların raporlanması artık çok kolay. Tüm ek sahaları istenilen rapor tasarımında kolayca kullanabilirsiniz. Bu konu ile ilgili detay bilgiyi Çözümler başlığı altında Likom sayfasından edinebilirsiniz.

İspir Yazılım Haberleri
Tüm yenilikleri, versiyon değişikliklerini, düzenleme ve düzeltmeleri, eğitim aktivitelerini, müşterilerimiz ile ilgili haberleri ve İspir Yazılım Hizmetlerinin sizlerle paylaşmak istediği haberleri bu bölümde bulabilirsiniz.

2009 haberlerimiz


 • CeBIT
 • Yeni ofisimiz hizmete girdi
 • DynamicQuery'de yeni versiyon
 • Yeni web sitemiz
 • DynamicQuery.Net
 • LOGO kullanıcılarına süpriz !
 • ETA veritabanına relation !
 • Likom ek sahalar?
 • ... • Newsletter
  Ürünler hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için haber-listesine kayıt olabilirsiniz
  bilgi@ispir.com

  dinamik rapor,dinamik raporlamahumanist,humanist İK,humanist rapor,bilin,DynamicQuery,netsis rapor,eta rapor,likom rapor,logo rapor,raporlama,rapor,çözüm,araç,raporlama çözümü,dynamic reporting,dynamic report,query,DynamicQuery,dynamic sql query, dinamik rapor,dinamik raporlamahumanist,humanist İK,humanist rapor,bilin,DynamicQuery,netsis rapor,eta rapor,likom rapor,logo rapor,raporlama,rapor,çözüm,araç,raporlama çözümü,dynamic reporting,dynamic report,query,DynamicQuery,dynamic sql query