ETA / Likom / Netsis


SQL veritabanlarında çalışan tüm paket programlar ile beraber çalışması amacı ile tasarlanmış olan Dynamic kullanıcıların ihtiyaçlarını giderebilmeleri amacıyla Liste, Rapor, Pivot ve Shape rapor özelliklerini web ortamında sunmaktadır.


ETA

Özellikle ETA'nın yeni çıkardığı ETA V8 SQL ile entegre çalışan DynamicQuery kullanıcıların bu yeni versiyondaki rapor ihtiyaçlarını gidermeye çalışmaktadır. SQL sorgu lisanını bilmeyen ve henüz raporlama konusunda tüm ihtiyaçlarını karşılayamayan kullanıcıların çözümü olmayı amaçlamaktadır.

SQL sorgu lisanı bilmeden tüm veritabanı içinde istenilen konuya ait her türlü rapor hazırlanması ve ETA kullanıcılarının hazırladıkları raporları diğer çalışanlarla paylaşmaları ve raporlarını yetkilendirerek yayınlamaları mümkündür.

Tamamen Web tabanlı olan DynamicQuery, ETA SQL veritabanı için yeni ufuklar açacak bir raporlama çözümü olacaktır. ETA veritabanı içinde tablolar arasındaki bağlantılar (relations) otomatik olarak tanımlanır ve konular arasındaki geçişler sağlanır.

LİKOM

Likom Presto ve Likom Gusto paketleri ile entegre çalışan DynamicQuery, web tabanlı bir raporlama çözümüdür. Likom veritabanı içinde kullanıcılar tarafından eklenen yeni alanların raporlanması mümkündür.

Paketlerle sunulan raporların yetmediği durumlarda, kullanıcılar tarafından istenilen sayıda ve yapıda web tabanlı rapor hazırlanarak diğer kullanıcılara ve/veya yöneticilere paylaştırılabilirler.

SQL sorgu lisanının bilinmesine gerek kalmadan rapor hazırlanabilir. Standart raporların haricinde pivot raporlar ve chart imkanı vardır. DynamicQuery tarafından başarı ile kullanılan Shape raporlama yöntemi Likom paketleri içinde geçerlidir. Bu sayede birden fazla çok bilgi içeren tabloyu aynı satırda raporlamak mümkündür.

NETSİS

Uygulamanın çok detaylı alt yapısını rahatlıkla ve web ortamında raporlayabilmek artık çok kolay. Uygulama içindeki raporların yetmediği ya da raporların uzak noktalara paylaşılması durumlarında DynamicQuery hizmet vermektedir.

Tablo ve alan adlarının çok sayıda olması ve SQL sorgu lisanı bilen bir kullanıcının bile sorgu yazarken dikkatli davranması gerekli olan veritabanında, DynamicQuery ile tüm başlıkları görerek rapor hazırlayabilirsiniz.
Veritabanı içinde hazırlayacağınız raporları İE (İnternet Explorer) içinde Chart çizerek zenginleştirebilirsiniz. Hazırladığınız chart ve raporları web sitenizde kullanabilirsiniz.
Tüm raporlar veritabanı üzerinde çalışacağından performans düşüklüğü yaşanmaz.

artık web tabanlı rapor imkanınız var!

ya MOBİL ?

Kullandığınız paket programınız ne olursa olsun, SQL veritabanı kullanıyor ise DynamicQuery ile web tabanlı bir raporlama çözümü elinizin altında demektir.

Yöneticilerinize hazırladığınız raporları anında sunabilir, diğer çalışma arkadaşlarınız ile web ortamında paylaşabilirsiniz.

Rapor sonuçlarını mobil cihazlarla (PDA gibi) inceleyebilirsiniz. Bunun için ek bir ücret ödemeye ve yeni rapor tasarımları yapmanıza gerek yoktur.
Bu sayede her türlü rapor sonucunu yetkisi olan herkese tüm dünya üzerinde açabilirsiniz.

Paket programların entegrasyonu ile ilgili bilgi için:
bilgi@ispir.com

dinamik rapor,dinamik raporlamahumanist,humanist İK,humanist rapor,bilin,DynamicQuery,netsis rapor,eta rapor,likom rapor,logo rapor,raporlama,rapor,çözüm,araç,raporlama çözümü,dynamic reporting,dynamic report,query,DynamicQuery,dynamic sql query, dinamik rapor,dinamik raporlamahumanist,humanist İK,humanist rapor,bilin,DynamicQuery,netsis rapor,eta rapor,likom rapor,logo rapor,raporlama,rapor,çözüm,araç,raporlama çözümü,dynamic reporting,dynamic report,query,DynamicQuery,dynamic sql query